Gratis verzending vanaf 89 EUR

60 dagen retourbeleid

Deskundig advies

+31 341 798 557

10% korting op geselecteerde producten bij aankoop van goederen vanaf € 170. Geldig tot 5-4-2026. Code: TA204NL

KopiërenGekopieerd


  • Productbeschrijving

    • Deze acculader is ontworpen voor auto's, motorfietsen, caravans, boten, tuintractoren en andere voertuigen.
    • Gecontroleerd door interne MCU, diagnosticeert de aangesloten batterij en laadt automatisch op, onderhoudt en voorkomt oververhitting.
    • De acculader kan de toestand van de batterij evalueren. Op basis hiervan wordt de juiste laadsnelheid en intensiteit bepaald.
    • Stroomkabel heeft een lengte van 1,8 meter met klemmen.
    • Opladen: 6 V (1,2 Ah-14 Ah), 12 V (1,2 Ah-120 Ah).
    • Uitgangsstroom: 4 A max.
    • De acculader heeft een beschermingsgraad van IP65.
    • De acculader heeft een gewicht van 526 gram.

    Dit product is opgenomen in deze categorieën

    Auto accessoires, Auto accessoires, Hobby, Huis en tuin, Reizen, Verlichting voor voertuigen
  • Parameters

  • Documenten om te downloaden

  • Beoordelingen en recensies 2

  • Productvragen0

5.00

/ 2

Productbeoordeling

5.00

gemiddelde score Het wordt berekend op basis van alle toegevoegde sterbeoordelingen (op de website + vertaald van andere websites). Dat doen we door het totaal aantal sterren bij elkaar op te tellen en het resultaat vervolgens te delen door het aantal reviews. Meer over het verzamelen van productrecensies leest u in onze Bedrijfs voorwaarden.

100%

klanten aanbevelingen

27

klanten hebben al gekocht

2
0
0
0
0
Gedetailleerde beoordeling

Auto-acculader 6 / 12V 0,8A

22,90
-36%

35,90

Dit artikel is niet langer beschikbaar

Productcode: EMS412

Laatst bekeken